Президент Білорусі Олександр Лукашенко відразу ж після виборів поїхав у Мінську область для ознайомлення з ходом реалізації інвестиційного проекту в сфері сільського господарства.

Як передає Новинар, про цю інформацію повідомляє білоруський портал Белта .

Йому розповіли про організацію високотехнологічного агропромислового виробництва повного циклу в Білоруської національної біотехнологічної корпорації.

"Політика має бути одна – люди" , – уперше після виборів заявив Олександр Лукашенко.

Популярні статті зараз

Маша Єфросиніна змінила образ: "Копія Наталія Варлей з фільму "Кавказька полонянка""

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Все новости

Зазначимо, що попередні результати виборів президента у Білорусі свідчать про перемогу Олександра Лукашенка, однак народ вважає підрахунок сфальсифікованим.

Через суспільне незадоволення в країні почались масові протести, силовики задіяли зброю та сльозогінний газ – Лукашенко упродовж ночі не зробив жодної заяви.

На ранок 10 серпня він врешті висловився щодо виборів та опозиційних демонстрацій.

"Мене, розчулює, коли з маленькими діточками приходять. Розумієте, це свято. Комусь захотілося зіпсувати це свято. Ми їх побачили — вони засвітилися ще яскравіше цієї ночі".

Лукашенко впевнений, що остаточні результати виборів можуть бути і вищими, аніж попередні результати.

Також він заявив, що влада зафіксувала дзвінки з Великої Британії, Польщі та Чехії. На його переконання, це була "спроба керування опозицією з-за кордону".

"Нам намагаються цю заварушку підкинути. Я попереджав: Майдану не буде, як би комусь цього не хотілося. Тому треба заспокоїтися".

Він закликав батьків слідкувати за дітьми, аби ті не долучалися до мітингів та не скаржилися потім на поранення. А Чехію він підозрює у керівництві протестами.

"Лукашенко, який на чолі держави, добровільно з 80% голосів повинен передати їм владу. Це з-за кордону ідуть такі команди" , — сказав він.

Зазначимо також, що Лукашенко вважає, що з України могли приїхати люди на протести, бо там “вистачає цих майданутих”. Крім того, за оцінками Лукашенка, в акціях протесту в Мінську намагалися брати участь росіяни та поляки.

"Якби вони дійшли до Палацу Незалежності — там вже інший розклад: там Служба безпеки працює, антитерор. Мало б не здалося. Тому треба подякувати цим хлопцям — ОМОНівцям — вони їх вберегли від критичного кроку" , — сказав президент.

Нагадаємо, що головний оппонет Лукашенка Світлана Тихановська оголосила себе переможницею президентських виборів.

За попередніми даними, оприлюдненими ЦВК Білорусі, на виборах президента Лукашенко набрав понад 80% голосів, а Тихановська – менш як 10%.

Уночі в Мінську почалися сутички протестувальників з силовиками. Затримання відбувалися і в інших містах країни. Правозахисники кажуть про понад 140 затриманих, правоохоронці ще даних не подавали.

Нагадаємо, що у Мінську загинув один з учасників протесту.