Цього тижня число інфікованих коронавірусом SARS-CoV-2 у світі перевищить 20 мільйонів. Про це повідомляє Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ).

Кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом у світі цього тижня перевищить 20 мільйонів. Про це у понеділок, 10 серпня, повідомив генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус. За його словами, число померлих від викликаного вірусом захворювання COVID-19 досягне 750 тисяч осіб.

Коронавірус у Європі, скріншот з відео
Коронавірус у Європі, скріншот з відео

Гендиректор ВООЗ наголосив на тому, що надія все-таки є. Зокрема, він відзначив, що Нова Зеландія вже 100 днів не повідомляє про нові випадки зараження всередині країни, а також назвав Німеччину прикладом країни, яка змогла зупинити поширення COVID-19.

Тедрос Адханом Гебреєсус також схвалив дії Руанди, де тестування на коронавірус та лікування викликаного ним захворювання є безплатним. Однак, згыдно з даними ВООЗ, у світі й надалі зростає число заражень коронавірусом. Експерт ВООЗ Майкл Раян зазначив, що зупинити поширення SARS-CoV-2 надзвичайно важко.

Популярні статті зараз

Володимир Дантес перейшов на фастфуд, Надя Дорофєєва так погано готує?

Як довго тримається імунітет до Covid-19: вчені підтвердили свої здогадки

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Туніс відніс Україну до "червоної" зони і закрив кордони

Все новости

"Можна це назвати другою хвилею, другим піком, спалахом - як завгодно. Щойно ви припиняєте тиснути на цей вірус - він повертається. Я знаю, що люди не хочуть цього чути, але це реальність", - заявив Майкл Раян.