Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян надіслав листа президентові РФ Володимиру Путіну з проханням про проведення консультацій для визначення роду і розміру допомоги, яку Росія може надати Вірменії для "забезпечення її безпеки".

Як передає Новинар, про цю інформацію повівдомляє МЗС Вірменії.

"31 жовтня прем'єр-міністр РВ Нікол Пашинян надіслав листа президентові РФ Володимиру Путіну, в якому досконально представив ситуацію, що склалася в результаті азербайджано-турецької військової агресії проти Нагірного Карабаху, і виклики, що виникли у зв'язку з нею.

У листі, зокрема, були підкреслені обставини перекидання іноземних озброєних терористів із Близького Сходу і їхньої участі в бойових діях проти Нагірного Карабаху.

Популярні статті зараз

Каменських в одних трусах похвалилася формами, але не всім вгодила: "Знову нафотошопила"

Якщо підозрюєте у себе чи близьких Covid-19: повний алгоритм дій

Наближаються дні потужних магнітних бур: названо дати

Тіна Кароль знову оголилася, прикрившись лише рукавичками: "Вибачайте..."

Все новости

З огляду на наближення бойових дій до кордону Вірменії, факти посягань на територію РВ, які вже мали місце, прем'єрміністр Республіки Вірменія звернувся до президента Російської Федерації за негайним проведенням консультацій з метою визначення роду і розміру допомоги, яку Російська Федерація може надати Республіці Вірменія для забезпечення її безпеки, ґрунтуючись на союзницьких відносинах між Вірменією і Росією і статті 2 "Договору про дружбу, співпрацю і взаємну допомогу" від 29 серпня 1997 року", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Вірменія та Азербайджан заявили про зрив своїх домовленостей.

Раніше ми повідомляли, що стало відомо про позицію Вірменії стосовно присутності російських миротворців у невизнаній НКР.

Також нагадаємо, що Азербайджан заявив про контрнаступ своєї армії.