У міністерстві закордонних справ Росії відреагували на звернення прем’єр-міністра Вірменії Никола Пашиняна щодо допомоги у конфлікті в Нагірному Карабасі.

Як передає Новинар, про цю інформацію йдеться у заяві МЗС Росії.

Зазначається, що йдеться про можливу допомогу, зокрема, у рамках «Договору про дружбу, співпрацю і взаємну допомогу між Російською Федерацією і Республікою Вірменія від 29 серпня 1997 р Ряд статей цього Договору передбачає конкретні дії в разі виникнення загрози збройного нападу або акту агресії в відношенні території один одного».

«Відповідно до Договору Росія надасть Єревану всю необхідну допомогу, якщо зіткнення будуть перенесені безпосередньо на територію Вірменії», – йдеться у відповіді міністерства.

Популярні статті зараз

Фреймут засумувала на карантині і зізналася в потаємному: "Є спокуса..."

Українець помер, віддавши свою "норму" кисню сину, хворому на Covid-19

Каменських у коротеньких шортах показала, як встигати більше: "Спробуйте..."

Чи перехворіли ви на коронавірус: чотири основні ознаки

Все новости

У МЗС Росії закликали обидві сторони конфлікту у Нагірному Карабасі припинити вогонь та повернутися до переговорів.

Зазначимо, що напередодні дипломати Азербайджану та Вірменії почали зустрічі з міжнародними медіаторами в Женеві в спробі укласти угоду, яка зможе покласти край бойовим діям у спірному регіоні Нагірний Карабах після того, як попередні три домовленості про перемир’я провалилися.

Нагадаємо, що Вірменія просить у Путіна допомоги: "Забезпечення безпеки".

Раніше ми повідомляли, що стало відомо про позицію Вірменії стосовно присутності російських миротворців у невизнаній НКР.

Також нагадаємо, що Вірменія та Азербайджан заявили про зрив своїх домовленостей.