За даними Університету Джона Гопкінса, кількість випадків інфікування коронавірусом станом на 2 листопада в усьому світі сягнула 46 437 615.

Загальна кількість загиблих у всьому світі сягнула 1 199 693 осіб.

Епіцентром вірусу залишаються США, де було підтверджено 9 201 500 випадків Covid-19. Сьогодні 230 967 осіб померли в цій країні після позитивного результату тесту на коронавірус.

За кількістю випадків коронавірусу за США йдуть Індія (8 184 082), Бразилія (5 545 705), Росія (1 624 648) і Франція (1 458 999). Україна перебуває на 21 місці за числом інфікувань у світі (407 573 випадків коронавірусу станом на 1 листопада).

Популярні статті зараз

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

"Пандемія та карантин": українці почали частіше звертатися до психотерапевтів

Пенсії в Україні зростуть у 2021 році: названо точні суми і категорії щасливчиків

Все новости

Коронавірус у Європі, скріншот з відео
Коронавірус у Європі, скріншот з відео

У Великій Британії в середу обговорюватимуть і голосуватимуть щодо плану прем’єр-міністра Бориса Джонсона повернути в Англії суворий карантин. Джонсон пропонує, щоб карантин розпочався у четвер і тривав чотири тижні.

Британський політик Майкл Гоув у неділю визнав, що місячний термін локдауну, який можуть запровадити в Англії у четвер, може бути продовжений, якщо рівень зараження не знизиться достатньою мірою.

На самоізоляцію пішов прем’єр-міністр Грузії Георгій Гахар, який повідомив у неділю, що змушений зробити це через те, що у одного з його співробітників виявлено коронавірус.

Раніше ми повідомляли, що Остапчук під час медового місяця зізнався, чи вагітна його дружина і згадав колишню з дітьми: "Не збираюся...".  Володимир Остапчук і Христина Гірник деякий час тішили фанатів фотографіями зі свого весілля. Однак тепер настав час знімків з медового місяця.

Нагадаємо також, Тарзан після того, як зрадив Корольовій, показався в одних трусах: оскаженілий погляд і зелені зуби. Глушко заперечує, що в його родині є проблеми і всіляко намагається показати, що у них з дружиною все гаразд. Своєю чергою Наташа Корольова теж всіляко намагається відволіктися від скандалу.