Президент США Дональд Трамп розкритикував деякі європейські країни за відновлення обмежень на економічну діяльність у зв'язку з новою хвилею поширення пандемії COVID-19.

Про це повідомляє Українська служба "Голоси Америки".

"Європа ввела драконівські обмеження і кількість заражень зростала, як і кількість смертей, але подумайте – це драконівське. Тепер вони знову повинні це робити. Що вони в біса роблять? Вони знову закривають частини Європи." - сказав Трамп на зустрічі з виборцями в Мічигані напередодні. Дональд Трамп

Дональд Трамп, фото: кадр з відео
Дональд Трамп, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Алла Пугачова без брів переборщила з натяжкою обличчя: "Рот кривий став"

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Тіна Кароль відкинула ліфчик, прикривши голі груди однією рукою: "Настільки відверто"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Все новости

Нагадаємо, 31 жовтня прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон оголосив про відновлення жорстких протиепідемічних обмежень, після того, як кількість заражень в країні перевищила один мільйон.

Згідно з новими обмеженнями з 5 листопада по 2 грудня британці не зможуть залишати свої будинки, крім як в чітко визначених випадках, магазини з товарами, які не вважаються життєво необхідними, закриють свою роботу, а бари і ресторани будуть працювати тільки на винос.

Водночас канцлер Німеччини Ангела Меркель з 2 листопада на десять днів відновила певні обмеження, які діяли в країні навесні. Хоча школи та магазини будуть відкриті, бари та ресторани закриються для відвідувачів. Також будуть введені обмеження на збори громадян.

Ситуація з коронавірусом погіршується і в США

У США ситуація з пандемією також погіршується. Середньодобова кількість заражень на коронавірус в США за останній тиждень перевищила 81 тис., що є рекордним значенням з початку пандемії. 3

Коронавірус в США, фото: кадр з відео
Коронавірус в США, фото: кадр з відео

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.