Засуджений за смертельну ДТП російський актор Михайло Єфремов затримує виплату компенсації родині загиблого Сергія Захарова.

Як передає Новинар, з посиланням на MK.ru, про причину цього повідомляє адвокат артиста Петро Хархорін.

Згідно зі словами адвоката артиста, у нього закінчилися доступні гроші.

Зазначається, що наразі Єфремов не може скористатися заощадженнями, що зберігаються на особистому банківському рахунку. Тільки після офіційного набуття чинності вироку йому буде дозволено зробити довіреність на свою дружину Софію Кругликову.

Популярні статті зараз

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Грузинський "Холостяк" Іраклі Макацарія заговорив про "зради": "Втрачаєте повагу до себе"

Син Байдена потрапив у секс-скандал через адвоката Трампа: "Виявили численні фото..."

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Все новости

"Можна було скористатися засобами з його виробничих рахунків, але на них податкова інспекція через бюрократичні підстави наклала арешт. Гроші поки немає звідки взяти. Три мільйони нашкребли завдяки друзям, знайомим, родичам. Вони скидалися", – розповів адвокат.

Михайло Єфремов у суді
Михайло Єфремов у суді

Також юрист повідомив, що крім офіційних потерпілих, гідну компенсацію отримають і неофіційні – мати і цивільна дружина Сергія Захарова. Питання, про яку конкретно суму йдеться, поки не порушувалося.

Згідно зі словами Хархоріна, суд присудив старшому синові Сергія Захарова Віталію 800 тисяч рублів, якому було виплачено 200 тисяч рублів ще до винесення вироку.

"Після вироку адвокат Роман Філіппов їздив до нього в Рязань, щоб передати 600 тисяч рублів, що залишилися, під розписку. Але Філіппову було сказано, що такий розклад не влаштовує, тому що суд присудив 800 тисяч рублів. Ми спочатку стали заперечувати, тому що 200 тисяч рублів він отримав ще до вироку. Але в підсумку не стали сперечатися, і Софія Миколаївна переказала на рахунок потерпілого решту суми. Віталій отримав свій мільйон рублів", – підкреслив адвокат.

Михайло Єфремов у суді
Михайло Єфремов у суді

Нагадаємо, що Михайло Єфремов у СІЗО грає у пінг-понг: "Замовив у родичів ракетки".

Раніше ми повідомляли, що звинувачення просило суд засудити актора до 11 років позбавлення волі.

Також нагадаємо, що зірка шоу «Холостяк» на смерть збила пішохода: "відео та деталі"