Внаслідок руйнівного землетрусу у Туреччині, що стався у п’ятницю 30 жовтня, підтвердили загибель вже 110 осіб, кількість постраждалих перевищила тисячу. 

Як повідомляє агентство Anadolu, про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган.

За його словами, на цей час рятувальники витягли з-під завалів в Ізмірі 110 загиблих. 

Популярні статті зараз

Якщо підозрюєте у себе чи близьких Covid-19: повний алгоритм дій

Каменських у коротеньких шортах показала, як встигати більше: "Спробуйте..."

Тест на коронавірус тепер робитимуть за кілька секунд: діє миттєво

Тіна Кароль знову оголилася, прикрившись лише рукавичками: "Вибачайте..."

Все новости

"Пошуково-рятувальні команди врятували з-під завалів 107 осіб. Ми не втрачатимемо надії, доки не знайдемо останніх із тих, хто опинився під руїнами", - заявив президент. 

Землетрус у Туреччині
Землетрус у Туреччині

Загальна кількість постраждалих внаслідок землетрусу зросла до 1027. Ердоган також пообіцяв матеріальну допомогу родинам, які внаслідок землетрусу втратили житло і майно.

Рятувальники через 91 годин після катастрофи живою витягли з-під завалів 4-річну дівчинку. Напередодні, через 65 годин після стихійного лиха, врятували живою 3-річну дівчинку.

Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття з приводу загибелі людей у теракті у Відні.

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.