Після підрахунку нової партії бюлетенів Байден суттєво наростив відрив від Трампа і скоріш за все відрив буде тільки збільшуватися. Перемога у Вісконсині додасть Байдену шансів на тріумф у загальнонаціональному масштабі.

Про це повідомляє CNN.

На думку оглядачів, це ще не перемога, але Байден упевнено йде до неї у цьому ключовому штаті.  4 листопада Байден вирвався в лідери у Мічигані, який дає 16 голосів виборників, також колишній віцепрезидент почав перемагати Трампа у Вісконсині (10 голосів виборників). Перемога у цих штатах може стати вирішальною для Байдена.

Дональд Трамп, фото: кадр з відео
Дональд Трамп, фото: кадр з відео

Президент Дональд Трамп назвав дивним відрив Байдена в ключових шатах і натякає на фальсифікації. Також одним з ключових штатів для кандидатів є Пенсильванія, він дає 20 голосів виборників.

До цього Трамп фактично оголосив про свою перемогу, нібито його показники на виборах свідчать про перемогу і йому вдалося взяти «хиткі штати». 

За словами президента, його суперник Джо Байдена вже не зможе наздогнати його. Також чинний президент США звинуватив Байдена у шахрайстві та готовності відстоювати свою перемогу у Верховному суді. 

Вибори у США
Вибори у США

Популярні статті зараз

Спека йде на спад: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання

"Можна дивитися нескінченно": Лілія Ребрик в крихітному купальнику показала, як розважається в басейні

Розкрила халатик і підняла ноги повище: Лілія Ребрик поділилася пікантним фото

Натягнула бікіні до пупка: у Потапа ледь не вилетіло серце - Настя Каменських встала" в позу", активний відпочинок

Все новости

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.