Джо Байден - кандидат в президенти Сполучених Штатів від демократів - вже отримав найбільшу кількість голосів виборців в історії американських виборів. На цей час його підтримали 69 759 833 громадян.

Про це повідомляє Fox News.

Таким чином Джо Байден випереджає чинного президента Дональда Трампа. Відзначається, що він вже побив рекорд колишнього президента Сполучених Штатів Барака Обами, встановлений у 2008 році.

Популярні статті зараз

Голий Володимир Дантес зняв з Наді Дорофєєвої одяг на очах у публіки: "Адам і Єва"

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Як приготувати смачний узвар на Святвечір: найкращі варіанти напою

Микита Добринін розкрив цікаву таємницю, Даша Квіткова все знала: "Сильно хвилювався"

Все новости

Дональд Трамп, фото: кадр з відео
Дональд Трамп, фото: кадр з відео

Загальна сума голосів, відданих за Байдена, вже більш ніж на 3,9 млн перевищує кількість голосів, які отримала Хілларі Клінтон у 2016 році, коли вона виграла всенародне голосування, але програла президентство Дональду Трампу.

Варто зауважити, що явка на загальних виборах в США виявилася найвищою за 120 років. На тлі новин про вибори в США світові фондові біржі відкриваються падінням основних індексів.

Джо Байден
Джо Байден

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.