У Європі стався черговий спалах китайського коронавірусу. Через два дні в Європейському регіоні зафіксують мільйон випадків зараження вірусом.

Про це заявив директор Всесвітньої організації охорони здоров'я в Європі Ханс Клюге, повідомляє AFP.

"Ми дійсно бачимо спалах... у тому сенсі, що потрібно всього пару днів, щоб в європейський регіон кількість випадків зараження зросла на один мільйон випадків" , - заявив Клюге.

ВООЗ, скріншот: YouTube
ВООЗ, скріншот: YouTube

Популярні статті зараз

Голий Володимир Дантес зняв з Наді Дорофєєвої одяг на очах у публіки: "Адам і Єва"

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Тіна Кароль перейшла всі межі дозволеного і знялася без одягу: "Це дивляться діти!"

Все новости

Він додав, що в організації також бачать поступове зростання летальних випадків від COVID-19. Найвищу смертність у світі через коронавірус зафіксували в США і Бразилії.

Варто зауважити, що у Києві другу добу фіксують рекордну кількість нових хворих коронавірусом, за 4 листопада коронавірус підтвердили у 983 осіб.

Коронавірус в США, фото: кадр з відео
Коронавірус в США, фото: кадр з відео

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.