Уряд Данії введе нові карантинні обмеження та часткову заборону на пересування в країні після того, як на норкових фермах виявили мутовану форму коронавірусу, яка поширилася на людей.

Про це повідомляє The Local.

Обмеження торкнуться північних муніципалітетів Данії – там знаходяться більшість норкових ферм країни. Пересування обмежать в Херрінгу, Вестіммерланні, Брондерслеві, Фредериксхавні, Яммербугті, Лесьо, Тистеді.

Пандемія коронавірусу
Пандемія коронавірусу

Також в Північній Ютландії на місяць закриють заклади громадського харчування і бари, а також заборонять спортивні та культурні заходи.

Популярні статті зараз

Дружина Дзідзьо розповіла, як спізнилася на власне весілля: "Збирала листя і шишки"

На Україну йдуть жорсткі морози: синоптик дав новий прогноз погоди

Мінсоцполітики масово перевірятиме пенсіонерів: кому готуватися

У Черкасах жінці довелося народжувати під дверима лікарні: "Медики злякалися і не пустили"

Все новости

Прем’єр-міністр Данії Метте Фредерікса заявив, що громадянам потрібно готуватися до ще більш жорстких заходів. Сьогодні Данія, яка є найбільшим у світі виробником норкового хутра, аявила, що знищить усіх норок на хутрових фермах після того, як була виявлена мутована версія нового коронавірусу.

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.