Всесвітню організацію охорони здоров'я (ВООЗ) запідозрили в тому, що вона нібито не поділилася достатньою інформацією про свою заплановану місію в Китай для розслідування тваринного походження коронавірусу.

Про це заявив представник Міністерства охорони здоров'я та соціальних служб США Гарретт Грісбі, пише Assosiated Press, Він стверджує, що інформація, яку отримала місія ВООЗ в КНР, не була передана іншим країнам.

Популярні статті зараз

Розлад шлунка і головний біль гарантовані: медики попередили - не налягайте на ці літні ласощі

Розкрила халатик і підняла ноги повище: Лілія Ребрик поділилася пікантним фото

Натягнула бікіні до пупка: у Потапа ледь не вилетіло серце - Настя Каменських встала" в позу", активний відпочинок

Пекельна спека і дикі зливи: циклон з Європи принесе різке погіршення погоди

Все новости

"Це не обговорювалося прозорим чином з усіма державами-членами ВООЗ. Необхідно зрозуміти походження COVID – 19 за допомогою прозорого і всебічного розслідування", - запевнив американський чиновник.

Коронавірус в Україні, скріншот з відео
Коронавірус в Україні, скріншот з відео

Зазначається, що в останні місяці робота місії під керівництвом ВООЗ з розслідування тваринного походження коронавірусу в Китаї застопорилася. Незалежна комісія заявила, що розглядає питання про те, чи достатньо в організації повноважень і фінансування, щоб зупинити майбутні пандемії.

Як зазначила колишній прем'єр-міністр Нової Зеландії Хелен Кларк, яка є співголовою комісії, всі вкрай зацікавлені у встановленні точної хронології найперших попереджень про небезпеку коронавірусу і в тому, які заходи були прийняті.

"Незалежна комісія зробить все можливе, щоб пролити світло на те, що сталося, все ще відбувається і чому. Ми запитуємо, чи має ВООЗ необхідні повноваження, необхідні можливості та необхідне фінансування для забезпечення готовності до пандемії та заходів у відповідь", - сказала Кларк.

ВООЗ, скріншот: YouTube
ВООЗ, скріншот: YouTube

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.