Між "великими" країнами світу триває зростальна напруженість, яка може призвести до Третьої світової війни. Таку заяву зробили у  Військовій розвідці Чехії. 

Про це йдеться в доповіді розвідки за 2019 рік, повідомляє Lidové noviny.

На думку аналітиків, у світі народжується незвично сильний конфлікт, який може спалахнути через зростальну напруженість "великих" держав. Армійські шпигуни стверджують, що світ перебуває у першій фазі Третьої світової.

Бойові дії у Нагірному Карабасі
Бойові дії у Нагірному Карабасі

"Можливий глобальний конфлікт, до якого нині рухається світ, все ще знаходиться на першому етапі своєї підготовки. Формуються думки тих, хто зможе і бажає брати активну участь у ньому, і поступово визначаються технологічні інструменти, за допомогою яких ним можна було б керувати", - йдеться в доповіді.

Популярні статті зараз

"Складно писати і говорити": Комаров зі "Світу навиворіт" в жалобі - телеведучого спіткала тяжка втрата

Пророцтво Ванги на 2021 рік: планету чекають нові випробування - "повені, бурі і конфлікти"

Вже в жовтні: українцям підвищать пенсії - хто може розраховувати на надбавку

Понад 15 тисяч: українцям перерахували пенсії - хто може розраховувати на надбавку

Все новости

Також відзначається, що суперництво відбувається між такими країнами, як США, Росія і Китай. І це може закінчитися не надто добре для інших держав. 

Армійські шпигуни підкреслюють, що глобального військового конфлікту можна уникнути за допомогою новітніх технологій, які здатні вирішити низку проблем, які стоять перед людським суспільством.

Своєю чергою начальник штабу оборони Великої Британії Нік Картер в інтерв'ю Sky News заявив, що Третя світова війна може скластися з декількох регіональних конфліктів, учасники яких поки не усвідомлюють небезпеку своїх дій.

Прапор США, скріншот з відео
Прапор США, скріншот з відео

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.