Військова поліція Росії почала патрулювати Нагірний Карабах.

Як передає Новинар, про цю інформацію повідомив речник Міністерства оборони Росії Ігор Конашенков.

Зазначається, що російські миротворці, введені в частину регіону, яка наразі не повернена під контроль Азербайджану, виставили 12 спостережних постів і ведуть цілодобовий моніторинг ситуації.

Згідно зі словами Конашенкова, як його цитують російські агентства, режим припинення вогню дотримується по всій лінії контакту.

Популярні статті зараз

"Загроза медичної системи": очільник МОЗ назвав нову умову запровадження локдауну в Україні

Долар може впасти на 20%: на курс вплине відновлення світової економіки

Якщо підозрюєте у себе чи близьких Covid-19: повний алгоритм дій

Де найлегше підхопити Covid-19: названо найбільші вогнища коронавірусу

Все новости

Крім того, сказав речник, за допомогою російських миротворців у регіоні почався обмін тілами загиблих – це відбувається неподалік міста Шуша.

Зазначимо, що у ніч на 10 листопада Вірменія, поставши перед загрозою повної втрати Нагірного Карабаху внаслідок воєнної операції Баку, а також Азербайджан і Росія підписали спільну заяву керівників трьох держав про припинення вогню в війні між Азербайджаном і Вірменією за Нагірний Карабах.

Ця домовленість, серед іншого, передбачає значні територіальні втрати для вірмен у цьому донедавна фактично підконтрольному вірменам сепаратистському регіоні Азербайджану.

Нагадаємо, що Путін вводить військових до Нагірного Карабаху: "Чергові миротворці".

Раніше ми повідомляли, що десять літаків з російськими миротворцями вилетіли в Нагорний Карабах: "Засвітилися в Криму та на Донбасі".

Також нагадаємо, що Вірменія підписала договір про передачу частини Нагірного Карабаху Азербайджану.