У депутата російської Держдуми Михайла Шеремета виникла ідея створити платформу "по деокупації України" і відновити дружні відносини між двома державами.

Як передає Новинар, про це стало відомо з коментаря Михайла Шеремета російському виданню РИА Новости.

Зазначається, що Міністерство закордонних справ України планує провести у 2021 році Кримський саміт для систематизації всіх заходів, спрямованих на звільнення Криму від російської окупації.

Популярні статті зараз

"Спідницю можна і пристойніше": 72-річна Пугачова похвалилася стрункими ніжками в екстремальному міні

Розлад шлунка і головний біль гарантовані: медики попередили - не налягайте на ці літні ласощі

А Потап все це знімає: Каменських голяка залізла у воду і показала свою качечку

Пекельна спека і дикі зливи: циклон з Європи принесе різке погіршення погоди

Все новости

При цьому, у Держдумі РФ на цю ініціативу Києва відреагували заявою, що "братня Україна" знаходиться нібито під "зовнішнім заокеанським управлінням", від якого її потрібно рятувати.

"Київська влада виношує ідею про проведення якогось кримського саміту щодо повернення Криму, хоча я твердо впевнений, що сьогодні потрібно ставити питання про створення міжнародної платформи деокупаціі братньої нам України від зовнішнього заокеанського управління і порятунку країни від націоналістів, які засіли у владі.

На жаль, Україну сьогодні використовують західні заокеанські сили для протистояння з Росією. Вони перетворили Україну і її багатотисячний народ в інструмент досягнення своїх корисливих геополітичних інтересів", - заявив Шеремет.

Депутат Держдуми РФ додав, що після розпаду СРСР Україна так і "не змогла стати повноцінною самостійною державою", при цьому він вважає, що до керівництва в Україні повинні прийти люди, які "усвідомлюють важливість дружніх відносин з Росією і нерозривність багатовікових історичних зв'язків".

Нагадамєо, що,  президент РФ Володимир Путін серйозно хворий.

Раніше ми повідомляли, що Путін "придумав собі" нову довічну посаду. Вона дозволить зберегти всі соціальні та інші гарантії.

Також нагадаємо, що "окупанти вже на Кавказі": Росія почала патрулювати Нагірний Карабах.