Тимчасова комісія Ради Федерації щодо захисту державного суверенітету і протидії втручанню у внутрішні справи РФ пропонує визначити у виборчому законодавстві поняття "кандидат, який виконує функції іноземного агента".

Як передає Новинар, про цю інформацію повідомляє російське агентство ТАСС із посиланням на слова голови комісії Андрія Клімова.

Зазначається, що при цьому пропонується ввести поняття "кандидат, афілійований з особою, яка виконує функції іноземного агента".

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Все новости

Клімов пояснив, що це робиться для того, щоб російські виборці на виборах мали більш повне уявлення про те, в чиїх інтересах може в подальшому діяти той чи інший кандидат на виборні посади.

Також комісія запропонувала встановити кримінальну відповідальність для визнаних в Росії іноземними агентами фізосіб і організацій, залучених до адміністративної відповідальності.

"Ввести адміністративну відповідальність за порушення порядку діяльності всіх видів іноземних агентів за відсутність маркування про статус іноземного агента в матеріалах ЗМІ, а також кримінальну відповідальність за невиконання іноземними агентами встановлених законом вимог після залучення їх до адміністративної відповідальності", - заявляє Клімов.

ілюстративне фото

Зазначимо, що у листопаді 2019 року Верхня палата парламенту Росії схвалила законопроєкт, за яким "іноземними агентами" вважаються всі, хто поширює матеріали ЗМІ-іноагентів або бере участь у створенні таких матеріалів.

Нагадаємо, що у Криму окупанти критично обмежили постачання води: "Всього чотири години на добу".

Раніше ми повідомляли, що у Держдумі РФ розповіли про плани по "деокупації братньої України".

Також нагадаємо, що Росія почала патрулювати Нагірний Карабах.