У Мінську третю ніч поспіль відбувалися протести та сутички з правоохоронцями. У вівторок знову застосовувалися світлошумові гранати, сльозогінний газ, гумові кулі.

Як передає Новинар, правозахисники повідомляють про побиття журналістів.

Зазначимо, що у вівторок, 11 серпня, у Мінську міліція напала на знімальну групу ВВС, однак журналістів не затримали.

Протестні акції у вівторок відрізнялися від акцій, які відбулися минулого понеділка, кажуть свідки вечірніх подій у Мінську.

Популярні статті зараз

Гола Настя Каменських знову показала свої труси: "Може краще дитину завести?"

Депутатку "спіймали" на інтимному листуванні з дівчиною: "Хотіла б зараз бути поряд з вами"

Туніс відніс Україну до "червоної" зони і закрив кордони

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Все новости

10 серпня найбільш численні групи протестувальників збиралися у трьох місцях, в інших місцях – менші групи.

У вівторок, 11 серпня, протестувальники пересувалися містом невеликими групами, ховаючись від переслідування міліції у дворах та під’їздах, потім знову збиралася у групи. Міліція застосовувала спецзасоби в районі Кам’яної Гірки. Ближче до півночі протести тривали в Уруччі і в районі Студентського села.

Одна з учасниць протесту з Мінська в ефірі «Настоящего времени» розповіла, що через відсутність інтернету немає ніякої інформації про те, що відбувається в інших частинах міста.

Нагадаємо, що у Мінську й інших містах Білорусі третю добу тривають протести проти офіційно заявлених результатів президентських виборів, за якими виходить, що чинний президент Олександр Лукашенко, який є головою держави в Білорусі вже 26 років, переміг ушосте поспіль.

Численні й досить чисельні демонстрації почалися в Білорусі ввечері в день голосування 9 серпня і повторилися 10 серпня, їх жорстоко розганяли силовики. Всього в країні за 9 і 10 серпня затримали понад п’ять тисяч людей, принаймні одна людина загинула. Для розгону мирних мітингів силовики застосували водомети, гумові кулі і сльозогінний газ.

За офіційними даними, в лікарні доставили понад 200 потерпілих. Точне число потерпілих наразі невідоме.