До кінця 2021 року пандемія повинна бути подолана в багатих країнах світу і до 2022 року в країнах, що розвиваються. Оскільки вона буде протікати по-різному в бідних і багатих країнах. Таку заяву зробив Білл Гейтс в інтерв'ю Wired.

"Так, до кінця 2021 року пандемія повинна бути подолана в багатих країнах світу і до 2022 року в країнах, що розвиваються", - сказав Гейтс в інтерв'ю Wired.

За словами Гейтса, завдяки швидкому прогресу в медицині вірус вдасться подолати значно швидше, за інших умов коронавірус панував би на планеті "ще як мінімум 5 років". Білл Гейтс зазначив, що коронавірус завдав шкоди економіці держав на трильйони доларів.

"Пройдуть роки, перш ніж ми повернемося до того стану, в якому перебували на початку 2020 року. Це не Перша світова війна і не Друга світова війна, але масштаби негативних потрясінь для всієї системи величезні.", - зазначив Гейтс.

Популярні статті зараз

Володимир Дантес перейшов на фастфуд, Надя Дорофєєва так погано готує?

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Депутатку "спіймали" на інтимному листуванні з дівчиною: "Хотіла б зараз бути поряд з вами"

Все новости

За словами філантропа Білла Гейтса, пандемія суттєво сповільнила прогрес у пошуку ліків для боротьби з малярією, поліомієлітом та ВІЛ.

Раніше Білл Гейтс також заявив, що наслідки глобального потепління можуть бути більш смертоносні, ніж пандемія коронавірусу. За його словами, до 2060 року Зміна клімату принесе стільки ж жертв, як і COVID-19, А до 2100 року воно може бути в п'ять разів більш смертоносним.