Туреччина відклала на три тижні відкриття шкіл через зростання кількості випадків коронавірусу. Міністр освіти Зія Селчук повідомив, що турецькі школи знову відкриються 21 вересня в рамках поступового переходу до очного навчання.

Про це пише місцеве видання Turkish Minute.

Водночас дистанційне навчання розпочнеться 31 серпня - цього дня раніше планувалося відкриття шкіл. Анкара оголосила про початок закриття шкіл в середині березня після появи перших випадків коронавірусу в Туреччині.

Популярні статті зараз

Напівгола Оля Цибульська в короткому топіку "пірнула" в ліжко: "Як на першому побаченні"

Напівголу українську модель запідозрили в обмані: "Переборщила, булки злилися"

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Комаровський запропонував українцям найдешевший тест на коронавірус: "Замість вимірювання температури..."

Все новости

Днями Туреччина посилила забезпечення дотримання коронавірусних правил  після того, як кількість нових випадків коронавірусу перевищила 1000 вперше за три тижні. Уряд назвав це серйозним зростанням під час курортного сезону.

Своєю чергою провідні лікарі країни попередили про недостатнє тестування і закликали Анкару до більш жорстких заходів. У червні уряд Туреччини послабив карантин і з тої пори активно закликає країни дозволити туристам відвідувати турецькі курорти. 

Слід зауважити, що від коронавірусу в Туреччині загинули майже 5900 осіб, зареєстровано понад 240 тисяч випадків інфекції.