В уряд Китаю, де почали фіксувати нові спалахи коронавірусу, заявили, що виявили коронавірус у зразку заморожених курячих крилець, імпортованих з Бразилії.  

Про це повідомляє CNN.

Вірус виявили в Шеньчжені на півдні Китаю. Органи охорони Здоров'я Шеньчженя негайно відстежили і протестували людей, які могли контактувати з продуктом, всі результати виявилися негативними. У заяві йдеться, що всі супутні товари на складі теж показали негативний результат.

Коронавірус у Європі, скріншот з відео
Коронавірус у Європі, скріншот з відео

Влада зараз відстежує вже продані продукти тієї ж марки і продезінфікувала місце, де зберігалися заражені курячі крильця. У Китаї зафіксували вже сім випадків, коли вірус знаходили на упаковуванні імпортних морепродуктів. Ці інциденти викликали побоювання з приводу безпеки імпортних харчових продуктів.

Популярні статті зараз

Тарас Цимбалюк напоїв свою кохану і повалив її на підлогу: "Потрібно повторити"

Марина Боржемська показала правильний салат: лише 5 хвилин і жодного страху поправитися

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

У "червоній зоні" встановили нові обмеження: що заборонили

Все новости

Китайські органи охорони здоров'я закликали населення з обережністю купувати імпортне м'ясо і морепродукти. У китайських соціальних мережах деякі користувачі закликають призупинити імпорт заморожених продуктів.

Раніше стало відомо, що ВООЗ відправить експертів до Китаю для пошуку джерела виникнення коронавірусу. Крім того, у Китаї виявили новий вид свинячого грипу.