У вівторок, 29 грудня, в Аргентині стартувала вакцинація від коронавірусу російським препаратом "Супутник V". Вакцинація буде проходити синхронно у всіх дев'яти провінціях країни. На першому етапі будуть вакцинувати переважно медиків.

Про це повідомляє Bloomberg.

Одними з перших щеплення зробили губернатор провінції Буенос-Айрес Аксель Кісільоф і міністр охорони здоров'я провінції Ніколас Креплак.

Вакцина
Вакцина

Провінція Буенос-Айрес отримала найбільше доз з першої партії, а саме 123 тисячі. Загалом Росія повинна доставити Аргентині 10 мільйонів доз своєї вакцини "Супутник V". Перші 300 тисяч доз привезли 24 грудня.

Популярні статті зараз

Схудлий Юрій Ткач похвалився прихованими вміннями: "Просто божила"

Яскрава Надя Дорофєєва заінтригувала фанатів: "Зможете побачити ..."

Згоріла будівля найбільшого у світі виробника вакцини проти Covid-19: є загиблі

Напівголу українську модель запідозрили в обмані: "Переборщила, булки злилися"

Все новости

Сьогодні також стало відомо, що Угорщина отримала шість тисяч доз російської вакцини від коронавірусу. Про початок вакцинації російською вакциною заявили й у Білорусі.

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей