Всі регіони Іспанії погодилися на закриття нічних клубів і заборону куріння на відкритому повітрі, коли соціальна дистанція неможлива. Міністр охорони Здоров'я Сальвадор Ілла оголосив 11 заходів щодо стримування вірусу, які, за його словами, були узгоджені з його 17 регіональними колегами на зустрічі в п'ятницю.

Про це повідомляє El Pais.

"Я оголошую, що ми вперше вирішили прийняти узгоджені дії з питань охорони здоров'я, і ці заходи були прийняті одноголосно", - сказав міністр.

Карантин в Іспанії
Карантин в Іспанії

Ілла додав, що регіональні уряди, які мають повноваження з політики в галузі охорони здоров'я, можуть вжити більш рішучих заходів, якщо вважатимуть за потрібне.

Популярні статті зараз

Напівгола Тіна Кароль без ліфчика показала спокусливий вигин: "Пожежа"

Солістка групи "The Hardkiss" Юлія Саніна поділилася головним секретом своєї краси

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Все новости

Відповідно до нових обмежень, нічне життя, включаючи танцювальні клуби і коктейль-бари, доведеться закрити. Ресторани і бари повинні закриватися до 1 ночі і не зможуть приймати нових клієнтів після півночі.

Серед інших заходів необхідність гарантувати мінімальну відстань 1,5 метра в приміщеннях барів та інших подібних закладах. Кількість людей за одним столом буде обмежена максимум десятьма.

Громадянам також радять обмежувати зустрічі до 10 осіб, а в будинках престарілих періодично проводити тести на коронавірус, щоб переконатися, що їх персонал не заражений. Міністр закликав молодих людей не збиратися пити алкоголь на вулиці.

Ці заходи спрямовані на уповільнення збільшення щоденної кількості випадків коронавірусу, в четвер  13 серпня, було зареєстровано 2943 нових випадків. В Іспанії кількість випадків COVID - 19 в липні зросла вчетверо, але смертність залишається низькою.