У багатьох країнах вже почалася вакцинація від коронавірусу. Водночас з'являються все більше випадків, коли люди після щеплень потрапляють у реанімацію.

У передмісті Афін заступник керівника лікарні потрапив у реанімацію після щеплення вакциною Pfizer/BioNTech. У 54-річного чоловіка коронавірусної інфекції не було, але 30 грудня у нього з'явилися симптоми інфекції нижніх дихальних шляхів. 

Вакцина від коронавірусу
Вакцина від коронавірусу

Йому зробили тест на COVID-19, але результат був негативний. Про це повідомляє місцевий телеканал Skai. Наступного дня стан лікаря погіршився і вже 1 січня йому зробили інтубацію.

Було поставлено діагноз "дихальна недостатність через інфекції нижніх дихальних шляхів". Проте у міністерстві охорони здоров'я Греції заявили, що вони не бачать зв'язку між вакцинацією і інфекцією у лікаря.

Популярні статті зараз

Водохресний Святвечір: що заборонено робити у переддень свята

Гаряча Даша Астаф'єва забула одягти ліфчик, розкривши "душу" нарозхрист: "Мерлін Монро в брюнеті"

Напівгола Тіна Кароль без ліфчика показала спокусливий вигин: "Пожежа"

Дружина Дзідзьо показала, як плюскається у морі зі смуглявими красенями: поки чоловік пече пампухи

Все новости

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей