У Всесвітній організації охорони здоров’я прогнозують, що у 2021 році людству не вдасться досягтиколективного імунітету до коронавірусу. Таку думку висловила представниця ВООЗ лікар Сум’я Свамінатан.

Як зазначила Сум’я Свамінатан це пов’язано з тим, що у багатьох країнах залишаться незахищені від коронавірусу громадяни. Вона вважає, що "ми не зможемо досягти колективної імунізації". Хоча вакцину отримають всі країни, ми маємо бути терплячими, додала вона. Про це пишуть "Факти".

Вакцинація, кадр з відео
Вакцинація, кадр з відео

Представниця ВООЗ підкреслила, що минулого року ніхто і не уявляв, що у світі з’явиться не одна, а одразу кілька вакцин проти Covid-19. Також вона зауважила, що як мінімум до кінця року не варто забувати про заходи щодо боротьби з коронавірусом.

Крім того, представники ВООЗ вирушать до Китаю для проведення досліджень щодо походження коронавірусу. Поїздка мала відбутися ще на початку місяця, проте була скасована через відсутність необхідних дозволів з боку китайської влади.

Популярні статті зараз

Майже голий Потап усамітнився в маленькій кімнаті, Насті Каменських поруч немає

Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал зробила несподіване зізнання: "Виходила лише за необхідністю"

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Тіна Кароль безсоромно виставила напоказ свої принади: "Навіщо так оголювати..."

Все новости

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей