У Німеччині померли десять літніх людей, які прищепилися від коронавірусу. Зазначається, що вони всі були важкохворими та особами похилого віку. 

Про це пише щотижневий німецький журнал Der Spiegel.

"Всі померлі були тяжкохворими",- заявила експерт в області клінічної фармакології Бріджит Келлер-Станіславські. За її словами, це були люди похилого віку.

Вакцинація, кадр з відео
Вакцинація, кадр з відео

Як зазначається, Федеральний інститут вакцини та біомедичних лікарських засобів імені Пауля Ерліха повідомив про 325 передбачуваних випадків побічних ефектів після вакцинації. Всього в країні зробили вже понад 600 тис. щеплень від коронавірусу.

Популярні статті зараз

Пом'ята Настя Івлєєва скосила очі після новорічної ночі: "Схожа на бомжиху з вокзалу"

Європейський союз виділив для України 600 млн євро: на що витратять кредити

Втрата нюху при коронавірусі не так вже й погано: лікар пояснив чому

Тіна Кароль безсоромно виставила напоказ свої принади: "Навіщо так оголювати..."

Все новости

Келлер-Станіславські зазначила, що несприятливі наслідки частіше виникають у вакцинованих людей старше 60 років. Своєю чергою президент Інституту Пауля Ерліха Клаус Чічутек заявив, що вакцини, які використовуються в Німеччині, безпечні та ефективні.

Варто уточнити, що у Німеччині проводять вакцинацію препаратом американської компанії Pfizer і її німецького партнера BioNTech і препаратом Moderna. У матеріалі Der Spiegel не уточнюється, який з двох вакцин були щеплені померлі німецькі пацієнти.

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей