Британські урядовці пропонують платити громадянам за перебування вдома в разі, якщо вони хворі на коронавірус. А все через побоювання, що багато людей при ознаках захворювання не захочуть здавати тест і виконувати правила самоізоляції.

Цей план передбачає виплати в розмірі 500 фунтів стерлінгів ($685) на людину, випливає з чорнового документа. Зараз фінансову допомогу при карантині отримують лише люди з найнижчим рівнем доходу.

Така ініціатива обійдеться уряду приблизно у 2 млрд фунтів стерлінгів на місяць, покликана розвіяти страх втратити доходи в разі необхідності самоізолюватися, йдеться в документі, пише газета The Guardian.

Аеропорт під час карантину
Аеропорт під час карантину

Водночас міністр із захисту навколишнього середовища Джордж Юстіс назвав ідею «спекуляцією» і сказав, що «ніяких рішень ще не прийнято», відповідаючи на питання про ініціативу в інтерв'ю радіостанції LBC.

Популярні статті зараз

Смачне пісочне печиво: швидкий рецепт, коли хочеться чогось до чаю

ДБР зацікавилося офшором Порошенка: "Подано заяву про ліквідацію"

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Все новости

За його словами, влада дійсно хоче «підвищити рівень дотримання правил самоізоляції», наприклад, для британців, які контактували із зараженими коронавірусом, а також хоче, «щоб люди здавали тести, якщо у них є симптоми вірусу». «Однак це також передбачає величезні витрати», – зазначив він.

Бажання уникнути самоізоляції є основною причиною, чому британці уникають здавання тесту. Його здають лише 17% людей з симптомами, випливає з урядового документа. При цьому заходів самоізоляції дотримується лише чверть, тоді як 15% все одно ходять на роботу, йдеться в документі.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.