Італія посилила карантин через зростання хворих на коронавірус. Зокрема, там заборонили дискотеки, в тому числі на відкритому повітрі, й посилили масковий режим.

Влада Італії з понеділка, 17 серпня, через збільшення кількості хворих на коронавірусну хворобу Covid-19 посилює карантин. Відповідне рішення ухвалило міністерство здоров’я країни у неділю, 16 серпня, повідомив його очільник Роберто Сперанца.

"Тимчасово зупиняють танці як на відкритому повітрі, так і в приміщенні, зокрема на дискотеках і в будь-якому іншому публічному місці", – заявив він у Фейсбуці.

Коронавірус у Європі, скріншот з відео
Коронавірус у Європі, скріншот з відео

Також в Італії запроваджується вимога носити захисну маску з 18:00 до 06:00 на всій території країни у публічних місцях і приміщеннях на відкритому повітрі, а також у громадських місцях (площі, вулиці), де через скупчення людей є ризик інфікуватися.

Популярні статті зараз

Тринадцята пенсія для "обраних": кому пропонують зробити позачергові виплати та яким коштом

1590 грн максимально: підвищення пенсій 2022, хто отримає на руки 20 000 грн

Штраф 51 тис. грн: на українських дорогах з 1 жовтня запрацює нова форма контролю

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

Все новости

Міністр пояснив, що посилення карантину запровадили для того, щоб можна було безпечно відкрити школи у вересні. Також, за його словами, наразі зростання нових хворих на коронавірус в Італії є меншим, ніж в Європі загалом.

Раніше Італія, де за першу хвилю коронавірусу померло найбільше людей у Європі, продовжила надзвичайний стан до 15 жовтня. Багато країн Європи вже заявили про початок другої хвилі коронавірусу. На думку Всесвітньої організації охорони здоров’я, другу хвилю Covid-19 провокує молодь, яка не дотримується карантину.

Sto firmando una nuova ordinanza che prevede: 1. Sospensione delle attività del ballo, all’aperto e al chiuso, che...

Geplaatst door Roberto Speranza op Zondag 16 augustus 2020

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"