Країнам Європейського Союзу пропонують запровадити більш жорсткі обмеження щодо поїздок громадян та більш суворі вимоги щодо тестування і карантину для тих, хто прибуває з регіонів підвищеного ризику.

Єврокомісія пропонує запровадити більш жорсткі обмеження щодо поїздок всередині ЄС, а також за його межі. Пропонується ухвалити більш суворі правила тестування і карантину для тих, хто прибуває з регіонів підвищеного ризику, повідомляє DW.

"Ситуація в Європі вимагає від нас складних, але необхідних рішень - ми повинні забезпечити безпеку і зупинити необов'язкові поїздки. Сьогодні ми представили нові норми поїздок до Євросоюзу", - написала в понеділок, 25 січня, глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн (Ursuls von der Leyen) на своїй сторінці у Twitter.

Перетин кордону
Перетин кордону

Популярні статті зараз

Стало відомо, хто в жовтні отримає надбавки до пенсії

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

Українці зможуть отримувати пенсії родичів, яких немає в живих: кому покладені такі виплати

Українцям будуть відключати мобільний зв'язок, якщо не виконати одну важливу умову

Все новости

Зокрема, Єврокомісія пропонує запровадити новий термін для "кольорової ідентифікації" зон ризику в ЄС. На додаток до зеленого, помаранчевого або червоного кольорів пропонується додати також темно-червоний колір, який застосовуватимуть до регіонів з найвищим рівнем епідемічного ризику - з понад 500 випадками заражень на 100 тисяч жителів.

За словами єврокомісара з питань юстиції і верховенства права Дідьє Рейндерса, нове зонування має бути запроваджене протягом двох тижнів. Він додав, що зараз практично вся територія Євросоюзу входить в санітарну червону зону, тому з'явилася необхідність створити нову категорію. ЄК категорично не рекомендує здійснювати поїздки до зон з високим ризиком зараження.

Згідно з пропозиціями Єврокомісії, всі особи, що в'їжджають в країни ЄС, зобов'язані представити негативний тест на коронавірус, зроблений мінімум за три дні до виїзду. Громадяни ЄС можуть зробити тест одразу після прибуття. Водночас незалежно від результату тесту, після прибуття необхідно витримати самоізоляцію тривалістю до 14 днів.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.