Кількість підтверджених випадків коронавірусу у світі від початку пандемії перевищила 100 мільйонів. Про це свідчать дані Університету Джонса Гопкінса.

Цієї позначки було досягнуто 26 січня у той час, як число смертей від коронавірусної інфекції зросло до 2,15 мільйона. Проте, вважається, що справжня кількість випадків COVID-19 і смертей від захворювання може бути значно більшою.

Пандемія у світі, фото: кадр з відео
Пандемія у світі, фото: кадр з відео

Найбільше випадків коронавірусного захворювання і смертей від нього виявили у США. На вихідних число тих, хто захворів, тут перевищило 25 мільйонів, кількість смертей сягнула 425 тисяч.

Популярні статті зараз

Не можна підмітати підлогу: велике свято 14 вересня, всі заборони

67 копійок за кіловат: українцям розповіли, як можна платити менше за електрику

Стало відомо, хто в жовтні отримає надбавки до пенсії

Мінімальна пенсія 2500 грн: названа категорія, якій підвищать виплати з 1 жовтня

Все новости

Варто зауважити, що дані США разом із випадками в Індії, Бразилії, Росії та Великій Британії становлять більше ніж половину усіх випадків захворювання на COVID-19 у світі.

Зафіксовані 100 мільйонів випадків припадають на 1,3 відсотка населення світу, але експерти з охорони здоров’я кажуть, що про багато випадків не повідомляють, тобто реальна кількість тих, хто захворів, ймовірно, набагато вища.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.