Після набуття чинності рішення Конституційного суду Польщі про заборону більшості абортів в десятках польських міст знову почалися масштабні протести.

Як повідомляє RMF24, протести пройшли в більш ніж 30 містах, у тому числі в столиці Варшаві, в Гданську, Катовіце, Лодзі, Кракові, Познані та інших. Демонстранти закликали скасувати рішення Конституційного Суду.

Мітингувальники зібралися на центральних площах міст або під штабами Консервативної партії, яка активно просувала і підтримувала рішення про заборону абортів, з плакатами в руках з написами «моє тіло - мій вибір», «аборти без обмежень».

Популярні статті зараз

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

Без сертифіката на вихід: нові правила для громадського транспорту, кого чекають подвійні перевірки

Від 80 до 800 гривень до пенсії: українцям перерахують пенсії, хто скільки отримає з 1 грудня

В Україні змінять правила виплати пенсій для жінок у віці від 60 років

Все новости

Протести у Польщі через аборти, фото: кадр з відео
Протести у Польщі через аборти, фото: кадр з відео

Найчисленніша акція протесту пройшла у Варшаві під будівлею Конституційного трибуналу, на яку вийшли більше тисячі осіб. Організатором протестів виступила неформальна організація Загальнопільський страйк жінок.

В ході протестів кілька учасників акції потрапили на територію трибуналу і прикріпили на будівлі плакат з символікою організації, а також запалили фаєри. Трьох осіб затримала поліція, серед яких одна з лідерок протестів Клементина Суханова. На тлі затримань відбулися зіткнення протестувальників з поліцією.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, українських заробітчан заманюють додому: держава обіцяє 150 тисяч на власний бізнес. Трудових мігрантів спробують зацікавити 150 тис. грн від держави.