9 серпня у Білорусі відбулися вибори, за результатами яких переміг Олександр Лукашенко, однак білоруси не повірили у легітимність виборів та вийшли на мирні демонстрації з вимогою перерахунку голосів.

Як передає Новинар, про те як світові медіа відреагували на масові протести і що про ситуацію в Білорусі кажуть лідери європейських країн, повідомляють Факти ICTV.

"Лукашенко зберіг владу, але втратив країну. Останній диктатор Європи досі бореться за владу. Президент Лукашенко оголосив цифри, які не мають нічого спільного з реальністю, його дії – це нахабство", – пише німецьке онлайн-видання тижневика Der Spiegel.

Популярні статті зараз

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Притула і його ексдружина відреагували на чутки про насилля у сім'ї: "Читав цю дічь..."

Все новости

Немає ніяких сумнівів, що події, які розгортаються в Мінську, назавжди змінять політику в Білорусі і статус Олександра Лукашенка, який витратив чверть століття на створення політичного бренду, заснованого на стабільності, пише Guardian.

"Невже ми незабаром станемо свідками краху останньої справжньою диктатури радянського зразка в Європі?", – задається питанням Times, розмірковуючи про те, до чого призведе нинішній вибух невдоволення в Білорусі.

Лукашенко побудував політичну кар’єру на запеклих звинуваченнях у корупції, зазначає іспанська El Pais. Завдяки своєму баченню подій в навколишніх країнах і своїм публічним виступам він швидко злетів до вершин влади.

Консервативна телекомпанія Fox News зазначає, що учасники протесту не мають наміру здаватися.

Як зазначила телекомпанія СNN, підведення підсумків президентських виборів в Білорусі продемонструвало не тільки невдоволення режимом Олександра Лукашенка, але і показало, які союзники залишилися у Мінська.

Зазначимо, що протести у Білорусі тривають вже восьмий день.

Нагадаємо, що Лукашенко заявив: "Поки ви мене не вб'єте - інших виборів не буде".

Раніше ми повідомляли, що Тихановська оголосить себе президентом.