У Гаазі стався масштабний збій у подачі електроенергії. Без електроенергії залишилися близько 37 тис. будинків, магазинів, кафе, підприємств та інших установ. Біля входів у супермаркети утворилися величезні черги, продавці виходили з магазинів і пояснювали людям, що через збій у подачі електроенергії супермаркети зупинили роботу.

Про масштабний збій у подачі електроенергії повідомляє кореспондент "Укрінформу" в Гаазі. 

Касові апарати та банкомати також не працювали. На вулицях утворилися великі затори, адже світлофори не працювали. Окрім відключення світлофорів причиною хаосу на дорогах став сильний дощ із градом. Тож на дороги оперативно вивели регулювальників.

Через дві, а у деяких районах три години світло в місті з'явилося.  Водночас у районах Гааги Схевенінген і Дуіндорп воно може з'явитися лише ввечері. На зупинках трамваїв можна було побачити повідомлення про те, що громадський транспорт не працює.

Популярні статті зараз

Українцям розповіли, як можна збільшити розмір пенсій за рахунок підробітків у минулому

Крижані дощі та мороз: найближчими днями Україну накриє холодний антициклон

Платіть вполовину дорожче або відключать газ: українців стали переводити на нові газові тарифи

Школи, транспорт та ресторани: в Україні запрацювали нові правила карантину, що варто знати

Все новости

У Гаазі головний громадський транспорт - трамваї. Вони зупинялися просто посеред дороги. Також без транспорту залишилися власники електрокарів. Час від часу у Гаазі не працював інтернет. Причиною відключення електроенергії називають коротке замикання на головній розподільній станції.