Знаменита Ванга передбачила важкі випробування для світу в 2021 році

З дня смерті відомої болгарської ясновидиці Ванги пройшло ось уже 25 років, проте родичі і друзі пророчиці час від часу озвучують передбачення, нібито зроблені нею в колі близьких людей. Опинився серед цих передбачень і прогноз подій, які повинні відбутися в 2021 році, про що розповів кум Ванги, Сергій Косторний.

За словами чоловіка, рік не буде легким для населення планети, а тому зітхати з полегшенням ще рано. Свого часу Ванга заявляла, що в 2021-му в світі відбудеться чимало військових конфліктів, а відносини між багатьма країнами стануть ще напруженішими. Втім - що не може не радувати - час початку Третьої світової війни ще не настане.

Дістанеться планеті і від природних катаклізмів - зокрема, Ванга передбачала урагани і повені в Північній Америці, через які буде зруйновано чимало міст. За стихією, стверджувала пророчиця, можуть прийти нові епідемії.

Але є і хороші новини: пандемія COVID-19, яка так змінила звичний світ, протягом року піде на спад і, нарешті, завершиться перемогою над вірусом. І це передбачення (враховуючи винахід відразу декількох видів вакцини), здається, вже збувається просто зараз.

Також Ванга передбачала епохальний прорив в медицині - її знамените пророцтво про "закутий в залізні ланцюги рак" стосується саме 2021 року. Що ж, для того, щоб перевірити правдивість слів болгарської ясновидиці, залишається ще чимало часу.

Популярні статті зараз

Не давайте гроші та хліб в борг: велике церковне свято 20 вересня, що суворо заборонено

Булки стануть делікатесом: українців попередили про різкий стрибок цін на хліб, в чому причина

Підвищення пенсій не для всіх: хто потрапив до списку "обраних" на жовтень

Пенсії українців зростуть майже у два рази: прем'єр Шмигаль уточнив, коли чекати змін

Все новости

Крім іншого, нинішній рік повинен стати роком народження людей, які одного разу глобально вплинуть на долю світу. Втім, таке пророцтво надто вже "довгограюче", а тому переконатися в його істинності вдасться ще нескоро. 

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що астрологи назвали знаки зодіаку, яких чекає довге життя.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що астрологи назвали найбільш щасливі знаки зодіаку.

Також раніше Новінар повідомляв про те, що астрологи перерахували знаки зодіаку, яким варто бути добрішими до оточуючих.