У США метеорологи попередили про загрозу злив і сильного вітру, в той час як тропічний шторм «Ісайас» рухається на північ уздовж східного узбережжя країни. Очікується, що він вийде на берег увечері в понеділок, 3 серпня, в районі кордону між Північною і Південною Кароліною.

Проце повідомляє портал Новинар.

Президент Дональд Трамп оголосив надзвичайний стан в Північній Кароліні до приходу туди шторму, щоб вивільнити федеральні кошти на допомогу містам та координацію зусиль по ліквідації наслідків стихійного лиха.

Зазначимо, що у суботу, 1 серпня, Трамп випустив аналогічну декларацію для Флориди.

Національний центр зі спостереження за ураганами повідомив, що центр «Ісайаса» залишиться у морі, коли в понеділок він буде рухатися вздовж штатів Флориди і Джорджії.

Популярні статті зараз

Доктор Комаровський пояснив, чи можна дитині безконтрольно дивитися мультики: "Нехай робить, що хоче"

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Дружина Тищенка зі "Слуги народу" привернула увагу ногами у шпагаті: "Вперше за 8 років"

В Україні обговорюють відновлення виробництва вакцин – Степанов

Все новости

Швидкість вітру усередині «Ісайаса» сягала 110 кілометрів на годину у ніч на понеділок, і очікується, що він все ще буде відноситися до категорії потужного тропічного шторму, коли вийде на берег.

За прогнозами синоптиків, Північна і Південна Кароліна та інші штати регіону можуть очікувати від 7 до 15 сантиметрів опадів, коли шторм буде рухатися на північ у найближчі кілька днів.

Нагадаємо, що штормові попередження в ніч на понеділок діяли вздовж усього узбережжя – від Флориди до Делавера.