Настя Каменських розповіла, чому більше не хоче бути суворою до себе

Завзятість і працьовитість Насті Каменських можна ставити в приклад всім, хто бажає вести здоровий спосіб життя: в останні роки співачка стала справжньою фанаткою дієт, правильного харчування і спортивних тренувань. Результат очевидний: стрункою і підтягнутою фігуркою Насті неможливо намилуватися, а сама вона давно стала втіленням мотивації і сили волі. І ось, все пішло прахом - несподівано Каменських заявила, що має намір любити себе без будь-яких умов і більше не буде катувати себе ЗСЖ і спортом. Про це співачка розповіла шанувальникам у своєму Instagram.

Настя зізналася, що раніше вона отримувала задоволення від чіткого і суворого режиму харчування, а нескінченні тренування з пробіжками робили її щасливою. За кожен набраний кілограм Каменських невпинно "знищувала себе" самокритикою, а калорійний десерт, перед яким дівчина не могла встояти, "карався" додатковою серією вправ.

Тепер, заявила Настя, все буде інакше. Співачка навчилася знаходити баланс між здоровим способом життя і прийняттям себе такою, як є. Загалом, спорт в житті Каменських, звичайно ж, залишиться, однак - без фанатизму.

"Любов до себе, а не нестримна строгість, робить мене щасливою", - підкреслила Настя. На знак того, що відтепер співачка має намір щосили насолоджуватися життям, Каменських супроводила пост-одкровення яскравим фото - на ньому Настя, одягнена в літній кремовий топ, позує з келихом вина за столиком на терасі кафе.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що "Королева ночі" Олі Полякової більше не з'явиться на сцені.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Леся Нікітюк" пополювала " на футболіста Кріштіану Роналду на Мадейрі.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Тіна Кароль ненавмисно образила шанувальників, довівши їх до сказу.