Влада Ірану занижує дані про летальні випадки від коронавірусної інфекції.

Як повыдомляє Новинар, такого висновку дійшло розслідування журналістів Перської служби BBC.

За офіційними даними влади Ірану, з початку епідемії до 20 липня жертвами хвороби в країні стали 14 405 людей, а всього інфіковані були близько 280 тисяч.

Однак, згідно з документами, отриманими BBC від анонімних джерел в Ірані, кількість жертв у країні майже втричі вище, ніж офіційно оголошено – близько 42 тисяч, а інфікованих майже вдвічі більше .

Популярні статті зараз

Доведеться діставати пуховики: в Україну йде похолодання з дощами та грозами

26 млрд гривень: Пенсійний фонд розкрив ситуацію з виплатами пенсій у вересні

Стало відомо, хто в жовтні отримає надбавки до пенсії

В Україні подешевшають цукор, хліб і соняшникова олія

Все новости

Згідно з цими документами, перша смерть від коронавірусної інфекції в Ірані зафіксована ще 22 січня – майже на місяць раніше, ніж, за офіційними даними, в країні був виявлений перший хворий.

До середини березня, за даними розслідування, в Ірані померли від коронавірусної інфекції в 5 разів більше людей, ніж визнала влада. Після цього у країні запровадили жорсткі карантинні заходи, кількість смертей стала поступово знижуватися.

Зазначимо, що зараз число нових випадків і смертей знову зростає, за останню добу влада визнала понад 2 тисячі нових випадків інфекції та понад 200 смертей.

Нагадаємо, що міністр охорони здоров'я України Степанов пояснив, які показники захворюваності будуть враховувати в Україні.

Також, в Україні визначили "червоні" зони.