Міністерство охорони здоров’я Білорусі підтвердило смерть чоловіка, який отримав вогнепальне поранення під час протестів.

Як передає Новинар, про це повідомляє МОЗ Білорусі.

«Із сумом повідомляємо, що 19 серпня помер громадянин Республіки Білорусь Геннадій Шутов. Нагадаємо, що 13 серпня він був переведений у тяжкому стані на лікування з Брестської обласної лікарні швидкої медичної допомоги в госпіталь Міністерства оборони. На жаль, увечері 18 серпня настало різке погіршення стану, і, незважаючи на всі зусилля лікарів, врятувати пацієнта не вдалося», – повідомило МОЗ у Telegram.

Зазначимо, що Геннадій Шутов зазнав вогнепального поранення в голову 11 серпня в районі Московської адміністрації Бреста. У МВС Білорусі підтверджували, що в Бресті співробітники міліції стріляли на ураження в учасників акції протесту і одна людина була поранена.

Популярні статті зараз

Микита Добринін прийняв цікаве положення і розповів про масу турбот: "Сотні ідей"

Голий Володимир Дантес зняв з Наді Дорофєєвої одяг на очах у публіки: "Адам і Єва"

Як приготувати смачний узвар на Святвечір: найкращі варіанти напою

Коли відбудеться другий тур виборів мерів міст: у ЦВК назвали дату

Все новости

Таке рішення силовики ухвалили нібито через те, що «на співробітників міліції напала група агресивно налаштованих громадян з арматурою в руках, і попереджувальні постріли вгору їх не зупинили».

Нагадаємо,що головний опонет Лукашенка - Світлана Тихановська записала звернення до європейських лідерів.

Також, Лукашенко  привів білоруську армію в стан бойової готовності. За його словами, для Білорусі існує «скоординована зовнішня загроза».

Раніше ми повідомляли, що у Мінську приземлився літак, який належить спецслужбам РФ.

Також зазначимо, що Росія поки не бачить необхідності вводити війська в Білорусь.