Турецьке судно геологічної розвідки, що працює в Чорному морі, виявило значні запаси природного газу. Йдеться про 320 мільярдів кубометрів газу.

Як передає Новинар, про це президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив 21 серпня.

Зазначимо, що розвідане родовище є найбільшим в Туреччині.

Якщо Туреччині вдасться налагодити комерційний видобуток газу, то це зменшить її залежність від імпорту енергоносіїв. Реджеп Ердоган вважає, що виявлені запаси є лише частиною набагато більших покладів вуглеводневої сировини. За словами президента Туреччини, є надія на початок видобутку газу до 2023 року.

Популярні статті зараз

Пенсії перерахують тільки обраним: два підвищення мінімалки, перевірте себе в списку

Не давайте гроші та хліб в борг: велике церковне свято 20 вересня, що суворо заборонено

Ще день залишився: "бабине літо" відкладається, українцям назвали дату приходу холодів

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

Все новости

Того ж дня з'явилася інформація, що Туреччина готується офіційно оголосити про нове газове родовище в східній частині Середземного моря.

Турецьке судно з буровою установкою вирушило з Порту Мерсін до місця буріння, точні координати якого поки не розголошуються. Екіпаж судна складається з 35 осіб. Бурова установка може працювати при глибині моря до 3000 метрів і глибиною залягання корисних копалин в 12000 метрів.

На Заході очікують, що офіційне оголошення Туреччиною про початок освоєння нового родовища призведе до зростання напруженості в районі, де між Анкарою і Євросоюзом зберігаються територіальні претензії. Йдеться про претензії між членами ЄС Грецією і Кіпром з одного боку і Туреччиною з іншого.

Нагадаємо, що у Туреччині зросла кількість заражень коронавірусом на курортах.

Раніше ми також повідомляли, про нові тарифи "Нафтогазу".