Німецька поліція встановила цілодобову охорону біля клініки "Шаріте" в столиці Німеччини Берліні, куди доставлений російський політик Олексій Навальний.

Як передає Новинар, про це повідомляє видання "МБХ медіа".

Повідомляється, що біля клініки чергують кілька автобусів поліції, а також близько 10 поліцейських, які переміщаються по периметру групами по два-п'ять осіб.

Нагадаємо, що вранці 22 серпня Навального доставили в Берлін з російського Омська, де він перебував у лікарні швидкої допомоги в комі, підключений до апарату ШВЛ.

Зазначимо, що Навального доставили в Берлін з російської Омська спеціальним санітарним літаком. Його рейс організувала громадська організація " кіно за мир» (англ. Cinema for Peace), яка працює в Берліні, — як повідомив її засновник Яка Бизиль, так і зробили на прохання Петра Верзілова, видавця російського опозиційного сайту «Медиазона» та учасника гурту Pussy Riot , з просуванням якого пов'язана ця організація, — а сплатив цей рейс, за словами соратника Навального Леоніда Волкова, підприємець з Росії Борис Зимін, який разом з батьком-мільярдером Дмитром Зиміним, живучи зараз у США, підтримують російські опозиційні проекти.

Літак з німецькими лікарями-реаніматологами простояв в Омську майже добу-Омські лікарі, які почали було готувати Навального і його медичні документи до перевезення в Німеччину, раптово змінили думку і заявили, що він не транспортабельний ще принаймні дві доби. Соратники Навального, які підозрюють, що його отруїли, припускають, що метою затримки бути те, щоб дочекатися, поки ймовірна отрута безслідно виведеться з організму. Нарешті, після тривалих переговорів і звернення представників Навального до Європейського суду з прав людини, а дружини Навального до президента Росії Володимира Путіна, його відпустили.

Як заявила Бізіль, стан Навального під час транспортування санітарним літаком був стабільним — що суперечить твердженню російських лікарів, того не можна було перевозити.

Нагадаємо, що Олексій Навальний з 20 серпня перебував у реанімації в Омській лікарні: йому стало погано під час рейсу Томськ-Москва, пасажирський літак екстрено посадили в Омську. Політик перебуває в комі. Його діагноз невідомий.

Раніше ми повідомляли, що дружині Навального нададуть медичну карту з лікарні в Омську.

Також ми повідомляли, що стан здоров'я Навального детально вивчають у Німеччині.