Міністр охорони здоров'я Італії Роберто Сперанца заявив, що нової хвилі ізоляції через коронавірус не буде. Міністр підкреслив, що система охорони здоров'я країни стала набагато сильнішою в порівнянні з лютим і березнем.

Відповідну заяву зробив міністр охорони здоров'я Італії Роберто Сперанца, передає Інтерфакс.

Карантин в Італії
Карантин в Італії

Зазначається, що попри відсутність планів введення загальнонаціонального карантину, влада Італії розглядає можливість введення обмежень в окремих регіонах країни, у разі спалахів захворюваності.

Раніше у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що теперішнє зростання кількості випадків інфікування коронавірусом європейські країни зможуть побороти й без вимушеного локдауну.

Популярні статті зараз

Володимир Дантес зізнався в мізерній фантазії, цікаво, що думає Надя Дорофєєва

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Туніс відніс Україну до "червоної" зони і закрив кордони

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Все новости

Тобто, ВООЗ не бачить необхідності запровадження європейськими країнами повторного локдауну через нинішнє зростання числа випадків COVID-19. Про це 20 серпня заявив регіональний директор ВООЗ у Європі Ганс Клюґе (Hans Kluge).

За його словами, за останні кілька місяців європейські країни отримали великий досвід боротьби з подальшим поширенням коронавірусу, тож тепер вони значно краще підготовленні, ніж на початку пандемії Covid-19.

Раніше ми повідомляли, що у Європі посилюють карантин: які обмеження введуть

Нагадаємо також, в Україні 10 областей не готові до ослаблення карантину: повний перелік