Влада Індонезії не впускатиме іноземців до кінця року через коронавірус. Раніше планувалось, що туристи зможуть відвідувати країну з 11 вересня, однак уряд переглянув своє рішення, бо ситуація в Індонезії та на Балі зокрема "залишається несприятливою" через Covid-19.

Про це заявив губернатор Балі Ваян Костер, передає Jakarta Post.

Пандемія коронавірусу
Пандемія коронавірусу

Губернатор Балі Ваян Костер зазначив, що уряд країни підтримує плани відкриття Балі для іноземних туристів, однак "треба бути обережними". Після цього рішення влада Балі планує зосередитися на залученні внутрішніх туристів, аби розпочати відновлення економіки після пандемії.

"Намагаючись відновити туризм, Балі не повинен зазнати невдачі, тому що це погано вплине на імідж Індонезії у світі", — додав він.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Все новости

Повідомляється, що коронавірус сильно вдарив по туристичній провінції, бо її економіка на 80% залежить від туризму. У другому кварталі 2020 року економіка Балі впала на майже 11%, щонайменше 2 667 людей, які працюють у туристичній галузі, втратили роботу, а 73,6 тисячі змушені були взяти неоплачувану відпустку. 

Пандемія коронавірусу у світі триває, тому країни запроваджують різні обмежувальні заходи. Не кожна держава дозволяє в’їзд українцям. Міністерство закордонних справ України створило інтерактивну карту, на якій можна подивитися, в яку країну українці можуть в’їхати та за яких умов. У разі планування поїздки МЗС радить додатково уточнити правила в'їзду і перебування у відповідній країні.

Аеропорт під час карантину
Аеропорт під час карантину

Раніше ми повідомляли, що у Європі посилюють карантин: які обмеження введуть

Нагадаємо також, в Україні 10 областей не готові до ослаблення карантину: повний перелік