Новозеландська компанія з виробництва альтернативних білків Sustainable Foods планує у 2021 році запустити свій аналог м'яса на основі конопель. Новий продукт буде вироблятися з місцевих сортів канабісу і оброблятися на приватній гідроелектростанції.

Про це пише foodnavigator.

М'ясо на основі конопель буде продаватися під роздрібним брендом компанії The Craft Meat Co. Остання вже представила низку продуктів рослинного походження, включаючи фарш, гамбургери, ковбаси і готові страви.

"Більшість наших продуктів вже містять деяку кількість конопель через її поживну цінність. Однак в новому м'ясному аналогу як основа будуть використовуватися здебільшого саме коноплі", - сказав співзасновник Sustainable Foods Кіран Рей.

Популярні статті зараз

Школи, транспорт та ресторани: в Україні запрацювали нові правила карантину, що варто знати

Два рази по 4 дні: українцям обіцяють довгі вихідні, новий календар свят

На ногах ледь тримається, очі затуманені: п'яна Алла Пугачова осоромилася в Мережі, "Навіщо таке показувати"

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

Все новости

М'ясо на основі конопель буде містити дуже високий рівень харчових волокон — - до 19% від рекомендованої дієтичної норми споживання (RDI). Це значна перевага, яку неможливо отримати від традиційного м'яса тварин або багатьох інших видів на рослинній основі.

У Sustainable Foods розповіли, що співпрацюють з виробником медичної канабісу Greenfern Industries. У Greenfern Industries є власна гідроелектростанція з греблею і генератором електроенергії, яка буде забезпечувати перероблювання і виробництво продукції, значно підвищуючи стійкість процесів.

Упакування для нового продукту також буде максимально екологічним. Вона виготовлена з використанням сертифікованого Forest Stewardship матеріалу паперової маси.

"Там, де пластик необхідний, ми уклали партнерські відносини з іншою новозеландською компанією Flight Plastics, щоб налагодити перероблення замкнутого циклу в Новій Зеландії. Якщо ми поки не зможемо повністю виключити пластик, ми повинні взяти на себе відповідальність за це», — підкреслили в Sustainable Foods.

 

Раніше ми повідомляли, що у Європі посилюють карантин: які обмеження введуть

Нагадаємо також, в Україні 10 областей не готові до ослаблення карантину: повний перелік