Жителі російського міста Хабаровськ у 50-й раз поспіль влаштували несанкціоновану акцію на підтримку колишнього губернатора Хабаровського краю Сергія Фургала, заарештованого у справі про організацію замахів.

Як передає Новинар, про це повідомляє видання DVhab.ru.

У центрі міста відбувся мітинг, який завершився ходою центральною вулицею. За оцінкою видання, в акції взяли участь тисячі людей, за оцінками мерії число учасників не перевищило 1200.

Зазначимо, що Губернатор Хабаровського краю Сергій Фургал був затриманий 9 липня, йому закидають організацію замахів на регіональних бізнесменів.

Популярні статті зараз

Тарас Цимбалюк напоїв свою кохану і повалив її на підлогу: "Потрібно повторити"

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Лукашенко призвав прибрати дітей із вулиці: "Швендяють вулицями..."

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Все новости

З 11 липня в Хабаровському краї, а також в інших регіонах відбуваються масові мітинги і пікети.

Протестувальники вимагають «справедливого суду в регіоні», а також суду присяжних. 20 липня новим виконувачем обов’язків голови краю був призначений Михайло Дегтярьов, після чого мітингувальники також стали вимагати відставки президента Росії Володимира Путіна.

Нагадаємо, що у Хабаровську знову вимагають «відставки Путіна».

Традиційними гаслами ходи і мітингу є необхідність повернути в Хабаровський край затриманого правоохоронними органами популярного екс-губернатора Сергія Фургала. Разом з ними звучать заклики, які виходять за межі регіону, такі, як «Путіна у відставку!», «Путін - ворог народу!», «Нам потрібна підтримка всієї країни» та інші подібні.