З 1 вересня Угорщина закриває кордони країни для іноземців через зростання числа інфікованих COVID-19.

Як передає Новинар, про це оголосила влада Угорщини.

Угорщина стала першою країною ЄС, яка знову закрила кордони після того, як у червні держави, що входять до Шенгенської зони, пом’якшили більшу частину обмежень на пересування в її межах.

У березні, коли почалося різке зростання числа інфікованих у Європі, кордони закрила більшість країн ЄС, така ситуація виникла вперше після набрання чинності Шенгенськими угодами. До кінця червня кордони були відкриті, проте окремі країни продовжують вимагати від громадян інших країн ЄС у разі в’їзду або піти на карантин, або пройти тест на коронавірус.

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Вчені назвали головну небезпеку мутованого Covid-19: "Викличе дуже погану хвилю"

У Чорнобилі помітили стадо здичавілих тварин: висотою в людський зріст

Чи перехворіли ви на коронавірус: перелік найбільш вірогідних ознак

Все новости

Зазначимо, що зовнішні кордони Шенгенської зони як і раніше закриті для громадян більшості країн світу.

В останні тижні в багатьох європейських країнах спостерігається істотне зростання кількості інфікованих. В Італії, Іспанії, Великій Британії за добу знову додається понад тисяча нових інфікованих. У Франції 28 серпня зареєстровано понад 7 тисяч нових заражених, це майже стільки ж, як 31 березня, на піку епідемії. У Парижі знову запроваджений масковий режим в усіх публічних місцях, у тому числі і на вулиці.

При цьому число смертей від COVID-19 у більшості країн ЄС зараз за добу значно менша, ніж навесні. Меншим є і число госпіталізованих.

Нагадаємо, що всього в світі, за останніми даними, виявлено понад 24 мільйони інфікованих. Понад 6 мільйонів із них захворіли у США. Померли від інфекції, за наявною статистикою, понад 800 тисяч людей по всьому світу.

Також нагадаємо, що Україна закриє кордон для іноземців.

Раніше ми повідомляли, що Туніс відніс Україну до "червоної" зони і закрив кордони.