Поліція Берліна затримала 300 осіб під час протестів проти карантинних обмежень, введених в Німеччині через поширення коронавірусу.

Як передає Новинар, про цю інформацію повідомляє ВВС.

Зазначається, що більшість з них, близько 200 осіб, правоохоронці затримали на одному мітингу, який проходив перед російським посольством, після того, як протестувальники, за офіційними даними, стали кидати каміння і пляшки.

Міністр внутрішніх справ Берліна Андреас Гайзель заявив, що робили це близько трьох тисяч «рейхсбюргерів» і ультраправих.

Популярні статті зараз

1590 грн максимально: підвищення пенсій 2022, хто отримає на руки 20 000 грн

Накопичити більше стажу не вийде: українців хочуть змусити раніше виходити на пенсію

На ногах ледь тримається, очі затуманені: п'яна Алла Пугачова осоромилася в Мережі, "Навіщо таке показувати"

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

Все новости

Також відзначимо, що під вечір суботи протестувальники прорвали загородження біля будівлі Рейхстагу.

Як повідомило агентство dpa з посиланням на кореспондента з місця подій, через малу кількість поліцейських деякі протестувальники встигли піднятися сходами в будівлю Рейхстагу. Щоб їх відтіснити, поліція була змушена застосувати газові балончики, відбулися зіткнення. Всередину будівлі, де засідає німецький Бундестаг, протестувальники не потрапили.

Силовики повідомляють, що під час сутичок було поранено сім поліцейських.

«На жаль, у нас немає іншого виходу, — заявили в поліції Берліна в Твіттері. - Всі вжиті сьогодні заходи не призвели до дотримання умов».

Всього участь у протестних акціях протягом дня взяли від 35 до 38 тисяч осіб, повідомив міністр внутрішніх справ Берліна Андреас Гайзель. Переважно демонстрації були мирними.

Нагадаємо, що у Хабаровську відбулася 50-та акція на підтримку екс-губернатора.