У Туреччині розгорівся скандал після того, як українська модель Дар’я Кирилюк заявила до поліції про те, що в п’ятницю ввечері, 31 липня, її разом із групою друзів побили охоронці клубу на пляжі Момо в Чешмі.

Кирилюк розповіла, що охоронці побили її та ще трьох дівчат без будь-якої причини.

Міністр культури і туризму Туреччини Мехмет Нурі Ерсой у своїй заяві про цей інцидент засудив побиття Кирилюк.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Дружина Дзідзьо показала, як плюскається у морі зі смуглявими красенями: поки чоловік пече пампухи

Коли відбудеться другий тур виборів мерів міст: у ЦВК назвали дату

Все новости

"Таке ніколи не повинно відбуватися в туристичній зоні, особливо проти жінки" , – сказав він.

За словами постраждалої української моделі, адміністрація клубу намагається приховати злочин і виставити все так, ніби її побив її ж хлопець.

"Спочатку вони побили мене і мого хлопця, а потім стверджують, що мій хлопець б’є мене" , – написала модель в соцмережі і додала, що імена тих, хто побив її – Мірач і Дада.

View this post on Instagram

I don’t wanna keep quiet and tell the story what happened to me, my boyfriend and our group. We were attacked by the security of Momo Beach( Çeşme, Turkey). Four girls were punched on the face (including me) and the guys were badly hurt. We gave police detailed reports. We should not turn a blind eye to what happened and stop #stoptheviolenceagainstwomen Sessiz kalmak istemiyorum ve hikayemi bana, erkek arkadaşım ve grubumuza ne olduğunu anlatmak istiyorum. Momo Plajı'nın (Çeşme, Türkiye) güvenliği bize saldırdı. Dört kız (ben dahil) yüzüne yumruk atıldı ve çocuklar kötü yaralandı. Polise ayrıntılı raporlar verdik. Olanlara kör bir göz çevirip durmamalıyız #stoptheviolenceagainstwomen #metoo @momodalyan @milliyetcomtr @hurriyetkelebek @hurriyetcomtr @sabah @takvim Я не хочу молчать и рассказывать историю, что случилось со мной, моим парнем и нашей группой. На нас напала служба безопасности пляжа Момо (Чешме, Турция). Четыре девушки были избиты по лицу (включая меня), и парни сильно пострадали. Мы дали полиции подробные отчеты. Мы не должны закрывать глаза на то, что произошло! #challengeaccepted

A post shared by Daria Kyryliuk (@dariakyryliuk) on

Турецькі ЗМІ пишуть про свідка, який стверджує, що живе навпроти будинку, орендованого Кирилюк та її хлопцем, і чув крики з протилежного будинку близько 22.00 в ніч на 31 липня.

"Три людини сперечалися. Вони були, ймовірно, п’яні. Вони лаялися англійською. Я бачив побиту молоду жінку. Вона вийшла з дому і заховалася. Я подзвонив до поліції" , – розповів свідок.

Стверджується, що бійку між Кирилюк та її хлопцем нібито зняли камери безпеки.

Адміністрація пляжу в соціальних мережах заявила, що співробітники служби безпеки не били Кирилюк, як вона це стверджує.

Власник пляжу в Чешмі Бурак Бешер сказав, що інцидент стався за межами закладу і не має відношення до його співробітників.

"Інцидент засмутив нас. Ми кажемо про те, що відбувається, ми не брешемо, є свідки, і ми будемо застосовувати законні способи", – заявив він.

Нагадаємо, що недавно в Україні стався жаливий випадок нападіння на жінку. 31 липня вночі в купе поїзда Маріуполь-Київ, де жінка перебувала одна з дитиною, увірвався чоловік, почав її бити і намагатися зґвалтувати. Він також намагався вдарити дитину. Нападник виявився тричі судимим. По прибуттю до Києва його заарештували, йому загрожує до 7 років.