Надзвичайно потужну магнітну бурю варто очікувати вже в кінці вересня. Відповідну заяву зробили співробітники лабораторії регіонівської астрономії ФІАН. За їхніми словами, це буде магнітний шторм дуже високої потужності.

Раніше фахівці очікували цю магнітну бурю в середині місяця, але щось змусило їх змінити свій прогноз. Наразі ці магнітні бурі не настільки відчутні, але ситуація зміниться вже 23 вересня, коли настане самий пік, який триватиме до 29 вересня. Ця магнітна буря буде найсильнішою у році.

Магнітні коливання
Магнітні коливання

Тим часом найсильніший вплив стихія матиме 27 вересня. Однак є можливість мінімізувати цей вплив, дотримуючись деяких рекомендацій. Експерти радять по можливості уникати стресових ситуацій і надмірних навантажень. Замість цього краще гуляти та більше відпочивати на свіжому повітрі.

У період впливу магнітних бур ще важливо не переїдати і мінімізувати вживання алкоголю і кави, а якщо це можливо, то взагалі від них відмовитися на якийсь час. Крім того, слід утримуватися в такі дні від жирної, гострої і занадто солоної пиши, а пити більше води і чаю.

Популярні статті зараз

Вся сім'я буде в захваті: дієтолог поділилася рецептами легких літніх сніданків

Церковне свято 1 серпня: іменинники, прикмети і традиції дня

"Кокосики" рвуть майку по швах: Тіна Кароль заговорила про кохання - невже знову Балан

Пекельна спека і дикі зливи: циклон з Європи принесе різке погіршення погоди

Все новости

Здорове харчування, міцний сон і дотримання питного режиму — ці прості рекомендації допоможуть успішно пережити магнітні бурі.

Магнітні бурі
Магнітні бурі

Раніше ми повідомляли, що червону зону карантину розширили: повний перелік міст

Нагадаємо також, карантин в Україні був неконституційним? КСУ прийняв несподіване рішення