Аналіз ВООЗ, проведений між 24 лютого і 12 липня, показав, що частка хворих людей у віці 15-24 років зросла з 4,5% до 15%.

Відповідно, молоді люди стали в три рази частіше хворіти COVID-19, ніж це було в перші місяці пандемії коронавірусу. Про це заявили у Всесвітній організації охорони здоров'я. Фахівці вважають, що молоді люди багато часу проводять в нічних клубах і на пляжі, а також в подорожах, що і призводить до зростання ризику зараження.

Коронавірус в Україні, скріншот з відео
Коронавірус в Україні, скріншот з відео

"Молоді люди, як правило, менш пильні в носінні масок і соціальному дистанціюванні. Подорож також збільшує ваші шанси заразитися і поширити COVID-19", йдеться у повідомленні. 

ВООЗ вже не перший раз вказує на те, що молоді люди перестали дотримуватися карантинних обмежень. Крім того, в організації заявили, що людство ще нескоро виробить колективний імунітет проти коронавірусу. Більшість вчених вважають, що захворювання повинні перенести близько 60% і 80% населення планети.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Гола Настя Каменських знову показала свої труси: "Може краще дитину завести?"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Все новости

Щобільше, раніше експерти заявили, що настільки очікувана вакцина від COVID-19 може не стати панацеєю. І не факт, що вона може взагалі з'явитися.