Діти найчастіше заражаються коронавірусом від дорослих, а не навпаки. Про це повідомив український педіатр Олексій Риков. На думку медика, діти не є суперпереносниками COVID-19, хоча самі хворіють у легкій формі або без симптомів.

Згідно зі словами медика, частіше діти заражуються від дорослих, у родині. Але потім вони можуть заражати і один одного. Враховуючи, що діти в більшості випадків переносять захворювання малосимптомно або навіть безсимптомно, вони не є критичною ланкою у поширенні хвороби поза сімейних контактів.

Про це повідомляє  "Інтерфакс-Україна".

Пандемія у світі, фото: кадр з відео
Пандемія у світі, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Фреймут засумувала на карантині і зізналася в потаємному: "Є спокуса..."

Каменських у коротеньких шортах показала, як встигати більше: "Спробуйте..."

Українців позбавлять соцдопомог: хто залишиться без копійки вже до кінця року

У коронавірусу знайшли ще один тривожний симптом: "Може викликати..."

Все новости

Педіатр зазначив, що закриття шкіл і дитячих садків на карантин є не зовсім гарною ідеєю. На його думку, закривати освітні установи потрібно разом з іншими заходами профілактики. Потрібно закривати школи, якщо ситуація із захворюваністю там критична. Олексій Риков зазначив, що пандемія піде на спад, коли ми переживемо другу хвилю COVID-19.

"Прогнозувати перебіг пандемії важко. Є загальні тенденції перебігу спалахів інфекційних захворювань. Ми повинні пережити другу хвилю підйому захворюваності, потім хвороба поступово піде на спад. Але термін стабілізації ситуації визначити важко. Все залежить ще й від особливостей імунологічної відповіді на інфекцію, доступності вакцини тощо", - сказав він. Олексій Риков

Раніше ми повідомляли, що звільнення Фокіна нічого не дасть, експерт розкрив карти команди Зеленського: "Ці зашкварені особи"

Нагадаємо також, ураганний вітер роздуває пожежі і зриває дахи в одній з областей України: "Горять будинки"